×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Serbët tallen me Shqipërinë: Zhegrova i poshtëroi, nuk ishte e ndershme
nga shqiperiaime.al (30/05/2018 ora 07:45)

Kosova ka mundur mbrëmjen e djeshme me rezultatin 3-0 Shqipërinë në miqësore madje duke bindur edhe me lojën e zhvilluar.

Përfaqësuesja kosovare ka dhuruar spektakël në fushë duke dominuar në ç’do aspekt.

Një ndër momentet më të diskutuara ishte ai i Zhegrovës, që ka nisur të dhurojë spektakël në fushën e lojës, duke mos u mjaftuar me gjendjen dhe rezultatin me të cilin po humbiste Shqipëria.

Madje vetë lojtari ka kërkuar falje për gjestin e tij pas ndeshjes, por njëkohësisht u ka dhënë material mediave serbe të tallen me Shqipërinë.

“Kurir” shkruan se Zhegrova i ka poshtëruar futbollistët e Shqipërisë që në atë moment ishin të nervozuar, ndërsa e ka cilësuar këtë veprim si mosrespektim të pastër ndaj kundërshtarit.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cookies” në potalin tonë që do e rregullojnë eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” ne lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]