×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Rrogë marramendëse për Fevziu, por ai nuk largohet nga TV Klan
nga shqiperiaime.al (31/05/2018 ora 02:08)

Ditën e djeshme në të gjitha mediat u përfol për një largim të mundshëm të moderatorit Blendi Fevziu dhe emisionit “Opinion” nga Klan Tv drejt Top Channel.

U aludua se përveç disa mosmarrëveshjeve me Aleksandër Frangaj, Fevziut i ishte bërë edhe një ofertë tunduese nga Ben Blushi.

Ku ka zë nuk është pa gjë, por nuk dihet saktësisht se cila është pjesa e vërtetë e gjithë kësaj sage “merkatoje”.

Mirëpo, sipas “Cna”, Fevziu ka disa ditë që i ka mbyllur negociatat me Frangajndhe përfundimisht do të vijojë të qëndrojë në Klan, ndërsa paga do të jetë 400-450 mijë euro në vit.

Fevziu me Ben Blushin duket sikur kanë bërë një “lojë” të tillë sikur Fevziu ka marrë një ofertë të “çmendur” nga Top Channel, duke ia rritur çmimin moderatorit dhe sipas gjasave ia paska arritur.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cookies” në potalin tonë që do e rregullojnë eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” ne lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]