×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Pyetja e fëmijëve që zuri ngushtë Ermal Metën, përgjigja e tij për të dashurat na habiti fare
nga shqiperiaime.al (05/06/2018 ora 02:44)

Në mbrëmjen finale të “Në kurthin e Piter Pan”, i ftuari i parë special ishte artisti shqiptar me famë ndërkombëtare, Ermal Meta. I riu me origjinë në Fieri, eshte ngacmuar nga femijet kureshtarë edhe per sa të dashura ka pasur ne jeten e tij deri tani…

Çfarë ka Italia që nuk e ka Shqipëria?

Italia më shumë se Shqipëria ka vetëm makaronat. Ndërsa Shqipëria për mua ka një copë të zemrës, kam familjen.

Çfarë duhet të plotësojë një vajzë që të jetë gruaja jote?

Duhet të jetë shumë e ndershme dhe shumë autoironike. Bukuria nuk më intereson shumë, sepse ikën me shumë shpejtësi. Ajo që ngelet është bukuria e brendshme.

Sa të dashura ke ti, se kam dëgjuar se je njëçik mistrec?

Vetëm 1. Edhe një është e vështirë, imagjinoni dy.

A e ke lënë groshën e Fierit? …apo tani ha vetëm pasta, pica, makarona kështu gjërash ti?

Mua më pëlqejnë shumë fasulet. Por më pëlqejnë vetëm si i bën gjyshja ime ama, për të tjerat pastaj, të tjerat nuk më pëlqejnë

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cookies” në potalin tonë që do e rregullojnë eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” ne lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]