×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Pas pyetjes së guximshme që bëri në emision, Ermal Mamaqin e kërcënojnë për jetën
nga shqiperiaime.al (02/06/2018 ora 12:41)

Këtë të shtunë do tejet e ftuar n emisionin “Xing me Ermalin”, gazetarja e njohur Ilva Tare, e cila prej vitesh është pjesë e ekranit shqiptar si spikere lajmesh dhe prezantuese të emisioneve shumë të ndjekur.

Gjatë bisedës, moderatori Ermal Mamaqi i ka bëtë Tares një pyetje të pazakontë.

“Ti je masone?”, e pyeti Ermali Ilvën por menjëherë moderatori vihet në shënjestër.

“Ça e ke atë”, i thotë Ilva e kur sheh veten në ekranin përballë, moderatori ul kokën menjëherë duke thirrur: “Hiqe pyetjen, hiqe pyetjen”.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cookies” në potalin tonë që do e rregullojnë eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” ne lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]