×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Nuk shikon dot me sy kunatën, por ja ç'bën Roberti për vëllain e tij
nga shqiperiaime.al (30/05/2018 ora 07:02)

Disa ditë më parë bëri bujë të madhe deklarata e Robert Berishës, i cili tregoi se marrëdhëniet e tij me Tunën, kunatën e tij, nuk ishin aspak të mira.

“Me Tunën as nuk dua që të takohemi. Nuk e di, për Patrisin dhe Tianin edhe jetën e jap. Unë i kërkoj falje Patrisit që nuk ishim në ditëlindjen e Tian dhe nuk do kemi mundësi të shkojmë në asnjë ditëlindje të familjes së tij, për shkak të Tunës”- ka rrëfyer Roberti.

Mirëpo, edhe pse marrëdhëniet e tij me kunatën nuk shkojnë siç duhet, Roberti ka treguar se me vëllain e tij takohet shpesh. Madje, ai e ka ndjekur atë gjatë pjesëmarrjes në filarmoninë e Kosovës.

Teksa Patrisi luan në instrument, Roberti e filmon atë duke fokusuar e zmadhuarën kamerën drejt tij dhe e ka ndarë me ndjekësit në Instagram performancën e të vëllait.

 

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cookies” në potalin tonë që do e rregullojnë eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” ne lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]