×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Nuk e harrojnë kurrë dashurinë e parë, njihuni me tre njerëzit më krenarë që ju rrethojnë
nga shqiperiaime.al (16/06/2018 ora 08:55)

Ekzistojnë njerëz, të cilët e kanë gati të pamundur që ta harrojnë lehtë dashurinë e tyre të parë. Sado mundohen të gënjejnë veten dhe njerëzit përreth, është e kotë. Por, si gjithmonë, astrologjia na vjen në ndihmë dhe na klasifikon tre shenja.

Ja cilat janë ato:

Demi: Ata janë të përkushtuar, dhe kur dashurojnë e bëjnë me gjithë shpirt. Në momentin që i duhet të shkëputen nga një dashuri e madhe, sidomos ajo e para ata e kanë shumë të vështirë. Sado kohë të kalojë, me këdo të jenë, asnjëherë nuk e harrojnë shijen e dashurisë së parë.

Gaforrja: Një shenjë shumë sentimentale e zodiakut. Ata jo vetëm që dashurojnë me gjithë shpirt, por janë edhe të apasionuar me idenë e dashurisë së parë. Edhe nëse nuk ka zgjatur shumë, ai person ruan një vend të veçantë në zemrën e tyre.

Luani: Ata janë pasionantë, dhe sidomos kur bien në dashuri për herë të parë. Kujtimet e saj do i ruajnë gjithë jetën, dhe do jenë prezente me ta në çdo moment.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cookies” në potalin tonë që do e rregullojnë eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” ne lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]