×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Merret vendimi i papritur nga qeveria në lajmin më të mirë të ditës! Të gjthë qytetarët shqiptarë duhet ta fiksojnë mirë këtë
nga B.Marku (15/06/2018 ora 02:20)

Ditët e fundit punimet në autostradën Tiranë-Durrës kanë krijuar irritim tek qytetarët e ngecur për orë të tëra në trafik.

Ama prej orës 12.00 të kësaj të premte e deri në orën 06.00 të mëngjesit të së hënës autostrada Tiranë-Durrës do të jetë e hapur, me synim lehtësimin e lëvizjes së pushuesve drejt plazheve në fundjavë.

“Të hënën në orën 06.00 bëhet e ditur se do të mbyllet segmenti Maminas-Sukth, ku do të vazhdojë ndërhyrja. Ndërkohë të dielën do të bëhet publik edhe orientimi i trafikut gjatë kësaj ndërhyrjeje”, njofton ARRSH.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cookies” në potalin tonë që do e rregullojnë eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” ne lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]