×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Lekë me shumicë e dhurata, sipas Merit kjo shenjë e horoskopi do bëjë namin këtë javë
nga shqiperiaime.al (05/06/2018 ora 02:33)

Astrologe Meri ka njoftuar se këtë javë në përgjithësi do ketë lajme të mira për të gjitha shenjat dhe sidomos fundjava duket e mrekullueshme si në anën profesionale ashtu edhe në lidhjet e dashurisë.

Mirëpo për një nga shenjat kjo duket periudhë e ndritshme, para, dhurata, festa, alegri dhe dashuri.

Bëhet fjalë për shenjën e Binjakëve për të cilët Meri shkruan se i presin ditë të bukura këtë javë.

"Ç’javë e mrekullueshme, ç’ditë të bukura ju presin nga e hëna në të diel. Harmoni në çdo aspekt, familja, shoqëria, shpirti i festës, alegri, të ardhura të qëndrueshme, dhurata pafund. Për të gjithë ju që tashmë keni mbyllur një histori dashurie, fati ju buëqesh 'vesh më vesh'. Do të jenë të parezistueshëm në çdo vend që shkelni", njofton Meri.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cookies” në potalin tonë që do e rregullojnë eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” ne lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]