×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Kjo është presidentja më seksi në botë pas të cilës çmenden fare 2 liderët më të mëdhenj
nga shqiperiaime.al (14/06/2018 ora 01:55)

Kolinda Grabar-Kitarović., nuk është shumë e njohur në sferën ndërkombëtare si presidentja e Kroacisë, por është padyshim një ndër lideret me seksi në botë.

Bomba bionde udhëheq që nga viti 2015, dhe është gjithashtu presidentja më e re e Kroacisë.

Kolida ka aftësinë të turbullojë të gjithë liderët e botës, pasi në çdo takim diplomatik ka aftësinë të kthejë mijëra sy.

49-vjeçarja është martuar dhe ka dy fëmijë të quajtur Katarina dhe Luka, por vazhdon të ruajë linja të përsosura.

Kitaroviç është një shembull i përsosur i bukurisë dhe inteligjencës.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cookies” në potalin tonë që do e rregullojnë eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” ne lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]