Maqedoni

shoes-181744_1280 Kurir

Donald Tramp arriti në Kinë

Kina, ku do të qëndrojë më pak se 48 orë, është stacioni i tretë nga turneu aziatik i Trampit, pas Japonisë dhe Koresë Jugore. Në aeroport, Tramp...