×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Jeta luksoze e Azem Hajdari Junior, djalit të vogël të deputetit të ndjerë të PD
nga shqiperiaime.al (02/06/2018 ora 07:20)

Azem Hajdari Junior është djali 19-vjeçar i deputetit të ndjerë të PD Azem Hajdari.
Mjaft i ri në moshë, por me një pasion për mjetet e shtrenjta dhe jetën luksoze, i riu Hajdari ka rënë mjaft në sy në rrjetet sociale.

19-vjeçari bie në sy në kryeqytet duke lëvizur me makinat e luksit të tipit Mercedez Benz S-Class, të cilat arrijnë deri në 120 mijë euro.

Duke u nisur edhe nga pamja e jashtme, djali i të ndjerit Azem Hajdari shpenzon shuma marramendëse për atlete të firmave të shtrenjta që vlerësohen nga 500-1000 dollarë.

Ai ka një tatuazh të madh që i mbulon pjesën e parakrahut dhe të krahut të majtë.
Është një prej pasanikëve të rinj të kryeqytetit, frekuentues i pubeve më me emër në Tiranë, gjithnjë i gjendur në zonën VIP.

Sipas atyre që e njohin, Azem Hajdari Junior ka marrë për ditëlindje një dhuratë tejet “të kripur”, një avion g6.3 me vlerë marramendëse.

Nuk dihet nëse i riu do të vendosë më vonë të ecë në gjurmët e të atit dhe t’i bashkohet politikës, ashtu si edhe motra e tij e madhe, deputetja e PD-së Rudina Hajdari. Materialet siguruar nga @RichKidsTirana

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cookies” në potalin tonë që do e rregullojnë eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” ne lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]