×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Humbi jetën vetëm 39-vjeç, bashkëshortja e aktorit të 'Ertugrul' mesazh drithërues
nga shqiperiaime.al (31/05/2018 ora 03:18)

Ditën e djeshme ai u përcoll nga miqtë dhe familjarët për në banesën e fundit dhe gjatë ceremonisë së varrimit u mbajtën fjalime prekëse për aktorin 39-vjeçar.

Lajmi se aktori i serialit të famshëm 'Ertugrul' humbi jetën tronditi të gjitha mediat dhe opinionin publik. Arda Oziri, në rolin e 'Goktug', pësoi të shtunën e kaluar një aksident me motorr që i kushtoi atij jetën.

Mirëpo, bashkëshortja e tij i ka pikëlluar të gjithë me një postim në rrjetet sociale, ku i drejtohet aktorit që ka humbur jetën.

"Burri, miku, shoku, i besuari im, sa shumë ishe për mua. Hyre në jetën time me 27 Maj 2012, në të njëjtën ditë 6 vite më vonë të humba. Dhimbja ime është e papërshkrueshme. Ti iu bashkove babait, një ditë edhe ne do të të bashkohemi ty. Njeri i bukur, të falënderoj me mijëra herë për çdo gjë që i shtove jetës sime."- ka shkruar Vildan Ornek.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cookies” në potalin tonë që do e rregullojnë eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” ne lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]