×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Fenomeni më i rrallë ka ndodhur dje në Elbasan. Bie nata papritur në orën 15:20, njerëzit ngelin me sytë nga qielli!
nga B.Marku (15/06/2018 ora 01:49)

Nje fenomen i rralle natyror eshte shenuar dje ne Elbasan. Pamjet e tij po bejne xhiron e rrjetit.

Ka rënë papritur nata dje në mesditë në Elbasan. Ishte ora 15:20 kur qyteti u bë terr dhe u desh të ndizeshin dritat publike.

Raportohet se re të zeza shiu u grumbulluan mbi qytet dhe errësuar dritën; qyteti mbajti frymën, rrugët u boshatisën, makinat ndaluan qarkullimin.

Befas, nisi rrebeshi. Keto imazhe po bejne namin ne rrjet!

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cookies” në potalin tonë që do e rregullojnë eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” ne lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]