×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
E dashura e miliarderit Philip Plein ngacmon Robert Berishën?
nga shqiperiaime.al (14/06/2018 ora 07:52)

Nora është pa diskutim një femër me fat që ka në krahët e saj një bashkëshort muskuloz dhe të suksesshëm si Robert Berisha, pas të cilit kanë lënë kokën shumë femra.

Edhe pse është bërë baba i një fëmije, Roberti vijon të tërheqë pas vetes bukuroshet e showbizit e këtë herë duket se ka joshur një femër të fuqishme.

Ai ia ka dalë të fitojë vëmendjen e modeles seksi Morgan Britt, e cila është e dashura e miliarderit Philip Plein.

Bukuroshja, në Instastory-n e saj ka publikuar një foto të një kopertine të një reviste shqiptare ndërsa ka vendosur sipër saj një emoji zemre duke e shoqëruar me togfjalëshin: “E lezetshme…”

Paraprakisht të gjithë u gënjyem duke menduar se po "gjuante" Robertin, por e vërteta është ndryshe.

Ajo është bërë pjesë e revistës përmes një artikulli, ku tregohet miqësia me një bukuroshe shqiptare.

Artikulli është i vendosur në krahun e majtë të faqes, siç mund ta shikoni lehtësisht.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cookies” në potalin tonë që do e rregullojnë eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” ne lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]