×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Diçka e rende ka ndodhur mbrëmë në Tiranë! Biznesmeni i njohur nuk “mbledh” dot veten
nga B.Marku (15/06/2018 ora 02:50)

Fatkeqësisht grabitësit nuk ndalen as në ditë festash fetare.

Në orët e para të para të mëngjesit të sotëm është grabitur një mobileri në Tiranë.

Mësohet se grabitësit kanë lidhur rojen e mobilerisë që ndodhet në Vaqarr dhe kanë arritur të grabisin kasafortën.

Bëhet me dije se në kasafortë ndodheshin 30 mijë euro. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit të sotëm.

Sakaq mësohet se policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Rregullorja e re e EU-së ka vendosur rregulla të reja që të përdoren “Cookies” në potalin tonë që do e rregullojnë eksperiencen tuaj gjatë leximit të artikujve duke përfshirë përmbajtjen dhe reklamimin. Duke vazhduar ta vizitoni portalin tonë, ju pranoni përdorimin tonë të “Cookies” ne lidhje me rregullat e privatësisë dhe kushtet e përdorimit. Për më shumë informata klikoni këtu.
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]